Premium Guide - 2/2024

169 Kč / časopis
Skladem

Únorové číslo Premium Guide je nadupané rychlostí - a to doslova, neboť čtenáře čeká téma aut. Společně se čtenáři poukážeme minimálně na dvě důležitá výročí, která oslavíme novými modely Mustangu a Hyundai, probereme novinky ve světě elektromobility a představíme zbrusu nové SUV jihokorejské automobilky SSANGYONG, která svými prodeji předčila na první pohled známější hráče. Velkým tématem bude také nový konsolidační balíček pro rok 2024, který zamíchal kartami v pravidlech silničního provozu a přinesl nový bodový systém, který na první pohled vypadá o něco přísněji, než ten minulý. Změnami na silnici to ale nekončí, časopis toho nabízí mnohem více.. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBSAH

POŘÁDNÁ OSLAVA STOVKY
Carroll Shelby a Walt Disney patřili mezi světové špičky ve svých oborech. Automobilky Mustang a Hyundai si na jejich počest připravili speciální edice aut, na které se jen tak nezapomene a už teď je jasná, že budou patřit mezi sběratelské kusy.
 
MISTŘI PRODEJE
Rolls-Royce za sebou má nejúspěšnější rok ve své historii a Škoda Auto zaznamenala o sedmnáct procent vyšší prodeje. Cíle jsou pro letošní rok pochopitelně stanoveny vysoko a obě automobilky se už naplno pustily do práce.
 
SSANGYONG: NEUSTÁLE SILNĚJŠÍ HRÁČ
Jihokorejská automobilka představuje nové SUV, které splňuje vše od elegance až po terénní všestrannost. Navíc svými prodeji předčila známé hráče.
 
ELEKTROMOBILITA 
Téma elektromobility se v posledních letech stala velkým trendem. V tomto čísle se můžete těšit na nová pravidla parkování v Praze, úspěch pro motory Jikov, na nové Porsche Taycan a mnoho dalšího.
 
ZÁZRAK JMÉNEM VODÍK
Toyota se pustila do výroby vodíkových motorů. Společně s Mitsubishi plánuje vyrábět vodík například z hnoje a odpadu. V Česku pro vodíková auta byla otevřena první čerpací stanice.
 
DOPRAVNÍ NOVINKY PRO ROK 2024
Od prvního ledna se řidiči adaptují na novinky na silnicích. Mimo nového bodového systému se již setkali s novou silniční značkou, anebo možností řidičáku od sedmnácti let.

   

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz