INNOVATION - 5/2024

Novinka
90 Kč / časopis
Skladem

Časopis INNOVATION, který již deset let přináší úspěšné příběhy českých manažerek a manažerů, připravil ve spolupráci s dalšími odbornými tituly mediální skupiny A11 první ročník ocenění TOP MANAŽEŘI ROKU 2024, jehož odborným garantem byl časopis Profi HR. V květnovém čísle představujeme vítěze jednotlivých kategorií. Ti převzali ocenění ve speciálním vysílání televize A11. V květnovém vydání také přinášíme neobvyklý pohled do světa sportu, který už také využívá umělou inteligenci. Největší roli zatím hraje ve sportu vrcholovém. AI se stala pomocníkem v oblastech, jako jsou tréninkové metody, hodnocení výkonu sportovců, zapojení fanoušků, nebo je asistentem rozhodčích. Ukážeme vám také, že inovace se může stát součástí firemní kultury a filozofie firmy. A nezapomeňte si přečíst naši pozvánku do Benátek nad Jizerou. Město významně investuje do budoucnosti a čeká ho několik zásadních dopravních staveb či oprava náměstí a jeho okolí. V Benátkách se zaměřují i na energetické úspory, udržitelnost, ekologii, sport nebo kulturu – a můžete tam navštívit i mnoho zajímavých akcí. To vše se dozvíte na dalších stránkách květnového čísla INNOVATION!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co najdete v aktuálním čísle?

Politiku beru jako službu veřejnosti
Říká to v našem rozhovoru starosta Benátek nad Jizerou Karel Bendl. Město pod jeho vedeném významně investuje do budoucnosti, nyní ho čeká hned několik zásadních dopravních staveb či oprava náměstí a jeho okolí. V Benátkách se zaměřují také na energetické úspory, udržitelnost, ekologii, sport či kulturu.

TOP MANAŽEŘI ROKU 2024
Nové ocenění TOP MANAŽEŘI ROKU 2024 podle časopisu INNOVATION, připravené ve spolupráci s dalšími odbornými tituly mediální skupiny A11, zná své vítěze. Nyní představujeme vítěze, kteří převzali ocenění ve speciálním vysílání televize A11.

Investoři se startupů nebojí
Téměř polovina investorů by do svého portfolia vedle jiných aktiv zařadila také investice do startupů. Brzdí je však neznalost, obávají se, že nemají dostatek vědomostí.

Inovace jsou o nastavení mysli, ne o projektu
Inovace nelze považovat za projekt, musí se stát součástí firemní kultury a filozofie, říká Rob Lee, šéf vývoje společnosti Pure Storage, která se díky svému silnému zaměření na inovace řadí mezi nejrychleji rostoucí IT firmy na světě.

Umělá inteligence vs. sport
Využití AI ve světě sportu už dnes není výjimkou. Největší roli zatím hraje ve sportu vrcholovém. Stala se pomocníkem v oblastech, jako jsou tréninkové metody, hodnocení výkonu sportovců, zapojení fanoušků nebo asistentem rozhodčích.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Innovation
Doprava: Pohodlné doručení do poštovní schránky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz