CEO - TOP LEADERS

149 Kč / časopis
Skladem

Tak, jak se mění doba a celý svět kolem nás, mění se i pohled a požadavky na ty pravé leadery. Jak však vypadají ti, kteří dokáží vybudovat úspěšný byznys a vést ho v turbulentních časech směrem k dalšímu růstu? To je otázka, kterou si klade celá řada nejen začínajících podnikatelů a manažerů. V posledním letošním čísle vám přinášíme pohledy úspěšných CEO, za nimiž stojí prokazatelné úspěchy i zajímavé životní či podnikatelské příběhy. Mohou tak být inspirací následujícím generacím leaderů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co najdete v aktuálním čísle?

ČESKÉ PIVO MÁ VE SVĚTĚ STÁLE VĚTŠÍ ZVUK
Petr Dvořák řídí Budějovický Budvar šest let, loni se ale musel vypořádat s možná dosud nejtěžšími překážkami. Pivovar přestal vzhledem k válce na Ukrajině dodávat pivo do Ruska a extrémně zdražily energie. I přesto národní podnik utržil přes tři miliardy korun a zůstal v zajímavém, i když meziročně nižším, zisku, téměř 256 milionů. 

MICHAL LICHTER: KAŽDÝ MANAŽER SI MUSÍ NAJÍT SVOJI CESTU
"Moderní manažer musí být především leaderem, motivátorem, koordinátorem a stratégem, který jde příkladem a pečlivě si vybírá svůj tým odborníků”, říká Michal Lichter, regionální ředitel společnosti Billigence pro střední a východní Evropu a Skandinávii. 

CHCEME BÝT PRO SPORTOVCE PARTNERY, KTEŘÍ JIM POMÁHAJÍ
Cílem Antidopingového výboru ČR je, aby ho sportovci brali jako někoho, kdo jim pomáhá. Žádný sportovec přece nechce soupeřit s někým, o kom se ví, nebo alespoň tuší, že používá zakázané látky. A je na nás, abychom sportovcům ukázali, že my to hlídáme. Že boj, závod a další soupeření probíhá za férových podmínek, říká Martin Čížek, ředitel Antidopingového výboru ČR.

SIMONA MYSLIKOVJANOVÁ: NESPOKOJÍM SE S POUHÝM KOMPROMISEM, POSOUVÁM TÝMY DÁLE
Každý z nás je nositelem specifických talentů a schopností. některé vlastnosti máme již vrozené, další získáváme. Samotné nadání však zdaleka nestačí, pokud do jeho rozvoje neinvestujeme dostatek času a energie, říká Simona Myslikovjanová, interim manažerka, která svými aktivitami pomohla řadě firem nejen v Česku k úspěchu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz