Matka a dítě - 1/2022

39 Kč / časopis
Skladem

První vydání časopisu Matka a dítě v letošním roce přináší budoucím a čerstvým maminkám obsáhlý rozhovor o výchově dětí a mateřství s mentorkou, životní optimistkou a koučkou Simonou Myslikovjanovou. Dočtete se také o novince ohledně novorozeneckého screeningu a o nečekaných důvodech neplodnosti. Dále se dozvíte, jak i nadále sportovat s malými dětmi a mnoho dalších užitečných informací, které vám usnadní život po boku vaší malé lásky. Stačí se jen začíst!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah

Simona Myslikovjanová
O víře v samu sebe jako o základním pilíři sebevědomí každé ženy a maminek zejména jsme si popovídali s úspěšnou podnikatelkou, mentorkou, a výkonnou ředitelkou Simonou Myslikovjanovou.

Potíže s početím
Potíže s početím potrápí za život nejednu ženu. Existuje mnoho důvodů, proč se snaha o miminko delší dobu nedaří, některé z nich vás jistě překvapí.

Novorozenecký screening
Od roku 2022 je nově součástí novorozeneckého screenignu pilotní projekt rozšíření laboratorního novorozeneckého screeningu o spinální muskulární atrofii (SMA) a těžkou kombinovanou imunodeficienci (SCID).

Sportovní aktivity s malými dětmi
Příchod nového člena rodiny si žádá nezpochybnitelné změny. Mnoho z nich ale není nutných ani žádoucích, kupříkladu omezení sportovních aktivit!

Zraková stimulace
Zdravé miminko se narodí s fungujícím zrakem, avšak teprve v sedmi letech je na úrovni vidění dospělého člověka. Tomu, aby oko fungovalo správně, lze pomoci stimulací zraku.

Kojení po císařském řezu
Říká se, že kojení po císařském řezu je obtížné, protože v prsou není mléko. Nic nemůže být vzdálenější pravdě!

Zabavte v kuchyni staršího sourozence
Recepty, které hravě zvládnou starší sourozenci a vy si tak budete moci na chvilinku odpočinout. I vaření může být hra.

Miroslava Malaníková
Rozhovor s majitelkou pražské kavárny MyRaw café, autorkou nevšedních knih pro děti a advokátkou, která miluje zdravou stravu, přírodu a život v té nejčistší podobě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz