Lawyers & Business - Ročenka: Advokátní kanceláře roku 2021

129 Kč / časopis
Skladem

Co najdete v ročence Advokátní kanceláře roku 2021?

  • advokátní žebříčky
  • přehled vybraných významných transakcí a mandátů advokátních kanceláří
  • přehled nejvýznamnějších personálií a událostí na advokátním trhu
  • analýzy a texty k aktuálním tématům, jako jsou udržitelnost, diverzifikace, inovace či nástupnictví
  • výběr disruptorů českého advokátního trhu
  • informace o špičkových advokátních kancelářích působících v České republice
  • rozbor aktuálních trendů českého advokátního a obecně poradenského trhu
  • rozhovory s vybranými osobnosti právního či byznysového života

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Advokátní kanceláře roku 2021

Do první ročenky Lawyers & Business Advokátní kanceláře roku a advokátní trh 2021 jsme vybrali 100 nejzajímavějších právních firem na českém trhu a jako vůbec první přinášíme u řady z nich kvalifikované odhady jejich hospodářských výsledků za loňský rok. 
Pouze dvě advokátní kanceláře reportují obrat kolem jedné miliardy korun a obě vedou i co do počtu lidí, kteří pro ně pracují. Z českých kanceláří jde o firmu Havel & Partners – která tak získává titul Největší české kanceláře roku –, z mezinárodních o Dentons, jež vyhrává ocenění Největší mezinárodní kancelář roku. Uznání za udržitelnost si odnáší Deloitte Legal, Uznání za diverzitu PRK Partners.
Z advokátního trhu jsme ale získali mnoho dalších zajímavých informací, které podrobně analyzujeme, komentujeme a dále rozebíráme. Zjistili jsme například, že nejvíce v Česku působících kanceláří považuje z mezinárodních firem za konkurenci White & Case, z těch českých Havel & Partners. Mezi ženami, které českou advokacii inspirují, nejčastěji zaznívá jméno brněnské advokátky Jany Sedlákové, řídící partnerky kanceláře Sedlakova Legal.
Víme také, jak advokátní kanceláře v České republice přistupují k tématům, jako jsou diverzifikace, inovace, diverzita, udržitelnost či nástupnictví. Tím se mimochodem v současnosti zabývá většina reportujících firem a některé z nich sdílejí také své povedené, či naopak nepovedené zkušenosti. 
Ohlížíme se taktéž za důležitými transakcemi a mandáty české advokacie v loňském roce, stejně jako za klíčovými personáliemi – mimo několika advokátních šéfů se totiž loni vyměnil například i ministr spravedlnosti, předseda České advokátní komory, nejvyšší státní zástupce, šéf Vězeňské služby i prezident Exekutorské komory – nebo posuny v organizačních strukturách, kdy loni vznikly nebo se „transformovaly“ kanceláře jako HKDW Holásek, Aegis Law nebo Arrows ETL.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení