INNSPIRACE - 4/2022

39 Kč / časopis
Skladem

VÍTEJTE U LETNÍ INNSPIRACE...

Nejteplejší období v roce je v plném proudu a já doufám, že si ho všichni užíváte plnými doušky a trávíte co nejvíc možného času venku, ať už v přírodě, u vody, nebo s přáteli u vychlazeného drinku.

Horké počasí si žádá svěží, ledový nápoj. Nechte se tedy na našich stránkách inspirovat recepty na skvělé letní limonády, ledové čaje, ale také domácí Ice coffee jako z kavárny. Kromě receptů se v aktuální Innspiraci dozvíte i tipy od Hanky Zemanové, jak se přirozeně zchladit nejen podle Ajurvédy.

Letní měsíce přináší do našich kuchyní nepřeberné množství sezonního ovoce a zeleniny. Jedna sklizeň střídá druhou a my si tak můžeme vařit z lokálních plodin. Připravte si jeden ze skvělých cuketových receptů, svěží salát s melounem a balkánským sýrem, nebo některý z báječných receptů ze zahrádky od Inny Valouškové, autorky foodblogu Garden and Kitchen. Zapojte do vaření i bylinky a jedlé květy, které chuťově ozvláštní a navíc překrásně dozdobí sladké i slané pokrmy.

Pokud se chystáte na malé i velké výlety, připište do svých plánů lokální akce spojené s dobrým jídlem a pitím. V našem foodies kalendáři zjistíte, kde se co koná. Jestli ovšem míříte spíše do přírody, rozhodně nemusí zůstat jen u oplatek a polévky z konzervy. Díky outdoorovým receptům Petry Pospěchové dokážete připravit hostinu pro celou rodinu dokonce i v ešusu na ohni.

Přeji vám krásně strávené letní dny a příjemné chvíle při čtení časopisu Innspirace.

TEREZIE GUHA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z obsahu:

TIPY & OBJEVY
Vše, co nás v poslední době upoutalo na sítích i mimo ně. Nový letní drink, informace o komunitou podporovaném zemědělství, comeback vratných lahví a tip na skvělý podcast.

CUKETOVÁ SEZONA
Cuketová sezona je v plném proudu a my pro vás máme šest báječných receptů.

ICE COFFEE
Ledovou kávu lze připravit na mnoho způsobů. Víte, jaký je mezi nimi rozdíl? Naučte se připravit Iced Dalgona Coffee jako z kavárny.

KVĚTINOVÉ MENU
Inspirujte se Květinovou kuchařkou Jany Vlkové a naučte se rozpoznávat jedlé rostliny, které můžeme najít všude kolem nás a využít je nejen při vaření.

ROZHOVOR S ROMANEM STAŠOU
S kuchařem a vítězem soutěže MasterChef 2020 jsme si povídali o jeho začátcích, televizní show, kuchařce a především jeho projektu Bez adresy.

MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ
O to, jaké pozitivní účinky má Měsíček lékařský na lidský organismus a co všechno si z něj můžete doma připravit, se podělí Hanka Zemanová.

LETNÍ OSVĚŽENÍ
Recepty na svěží domácí limonády a ledové čaje z ovoce a bylinek.

PŘIROZENÉ OCHLAZENÍ
Tipy Hanky Zemanové na přirozené ochlazení organismu nejen podle ajurvédy.

TEREZKA V KUCHYNI
Jednoduché, letní, svěží recepty z foodblogu Terezka v kuchyni.

RECEPTY ZE ZAHRÁDKY
Inna Valoušková, která stojí za foodblogem Garden and Kitchen se s časopisem Innspirace podělila o své tři skvělé recepty.

OUTDOOROVÉ VAŘENÍ
Pokud se v létě chystáte na malé i velké výlety, rozhodně se inspirujte úžasnými recepty, které si lze připravit kdekoli v přírodě na ohni.

KAM NA ZMRZLINU?
Výběr a doporučení na jedny z nejlepších zmrzlináren po celé České republice. Udělejte si tour de gelato a navštivte je během léta všechny.

FOODIES KALENDÁŘ
Během léta se koná nespočet akcí spojených s dobrým jídlem a pitím. V kalendáři najdete výběr akcí, které rozhodně stojí za návštěvu.

CESTOVÁNÍ S MAZLÍČKY
Pokud se chystáte na dovolenou, vyrazte i v doprovodu vašeho domácího mazlíčka. Nezapomeňte ale na všechny nutné formality a bezpečnostní opatření.

LETNÍ NOVINKY
Výběr letních limitovaných edicí a novinek, které nesmíte propásnout.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz