INNOVATION - 6/2022

69 Kč / časopis
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Léto se nezadržitelné blíží a je snad už téměř jisté, že jej prožijeme bez jakýchkoli omezení či vládních opat­ ření. To bude po dvou letech opravdu pří­jemná změna, co říkáte? Znovu se tedy budeme moci vrhnout do cestování, do po­ znávání cizích zemí i té naší.

Cestovní ruch tak znovu ožije, podnika­ telé působící v této branži si snad budou moci užívat svých plných podniků, města a památky se opět dostanou do popředí zájmu turistů – těch tuzemských i zahra­ ničních. Ze statistik za první čtvrtletí vy­ plývá, že turisté se do Česka opravdu vrací a prázdniny by tento trend mohly jen a jen podpořit. Třeba i díky novým leteckým lin­ kám, které ve spolupráci s novými dopravci nabídne Letiště Praha.

Ačkoli řada z nás po dvou letech cestova­ telského půstu vyrazí nejspíš do zahrani­čí, část volných dní jistě strávíme i doma, v Česku. Zvlášť v případě, kdy máme děti, které je potřeba přes prázdniny prostě za­ bavit. Možností, kam vyrazit za zábavou i poznáním, se nabízí celá spousta. Ať už zamíříte do hor, k vodě, nebo na prohlídku některého z českých měst, nešlápnete vedle.

Abychom vám rozhodování o cílech va­ šich cest možná trochu usnadnili, přináší­ me vám na následujících stránkách něko­ lik zajímavých tipů. Dozvíte se mimo jiné, kde můžete navštívit speciální zoo se zví­ řaty vyrobenými z kovového šrotu, jak slo­ žité je vyrazit na dovolenou s obytňákem, kam na výlet s dětmi nebo co nového čeká turisty v českých horách.

Věřím, že v novém čísle časopisu Inno­vation najdete pořádnou dávku inspirace a ať už se vydáte kamkoli, přeji vám „Šťast­nou cestu!“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z obsahu:

Rozhovor s Evou Kučmášovou Digitalizací otevíráme firmám nové byznysové obzory

Bronislav Janeček Od velblouda k zoo plné kovových zvířat

Za dobrodružstvím s obytňákem

Cestujeme za jídlem: Pochoutky Středomoří

Doplňkové parametry

Kategorie: Innovation
Doprava: Pohodlné doručení do poštovní schránky
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz