CEO - 4/2022

Novinka
149 Kč / časopis
Skladem

V rámci ankety TOP MUŽI MAGAZÍNU CEO, které se v tomto čísle magazínu věnujeme, čtenářům přinášíme výběr 77 manažerů, na kterých nyní leží hlavní díl zodpovědnosti za to, v jakém stavu a zda vůbec firemní parník z bouře vpluje do klidnějších vod. Jedná se vesměs o manažery, kteří už nějakou bouři zažili a překonali. Věříme, že inspirativní příběhy těchto 77 výjimečných osobností naší ekonomiky mohou zaujmout či pomoci všem, ať už řídí miliardový holding či malou živnost. Víme, že nejdůležitější je rada, na níž se všichni z nich shodnou. Totiž že i případné ztroskotání je potřeba brát jako unikátní zkušenost, jejíž prožití se při další bouři pozitivně zhodnotí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z obsahu:

TOP MUŽI MAGAZÍNU CEO
TOP MUŽI MAGAZÍNU CEO, to je náš výběr 77 významných českých manažerů a podnikatelů z různých oblastí hospodářství, které redakce magazínů vydavatelství A11 považují za inspirativní a výjimečné. Vždy jde o muže, kteří svou energií, úsilím a svou vizí zásadně ovlivňují řízení firmy, bez ohledu na to, zda ji vlastní nebo v ní „jen“ působí manažersky.

NOMINACE NA OCENĚNÍ TOP MUŽI MAGAZÍNU CEO
Sedm oborových kategorií, 21 nominovaných, sedm oceněných vítězů. K nim přibudou ještě tři ocenění muži v absolutní kategorii Nejúspěšnější muži magazínu CEO. Ti nejlepší si převezmou své ceny na slavnostním večeru, které se odehraje 14. prosince v Národním muzeu.

Výjimeční manažeři a podnikatelé
Vizitky devíti výjimečných mužů, kteří dokázali svým manažerským přínosem svou firmu posunout, vtisknout jí novou tvář či přivést k výjimečným výsledkům.

Světelné roky světa IT
Významný český provozovatel datových center a správce firemních ICT systémů, firma TotalService, letos oslavil 25. výročí založení. Jak se za dobu existence firmy změnil český svět IT, jaké jsou současné trendy a jaké novinky chystá jeho firma pro zákazníky, prozradil Václav Novák, CEO a předseda představenstva Total Service.

Nábory managementu: Jaký byl rok 2022?
Co zásadního přináší rok 2022? V čem se tento rok odlišuje od těch předchozích z hlediska trendů a náborů seniorního a Top Managementu? Přehled toho nejdůležitějšího pro vás zpracovala Lucie Teisler a tým společnosti Anderson Willinger.

Leadership coaching mění podnikatele na managery a managery na leadery
Jak ustát vysněné vrcholové pozice a nenechat si současně rozbořit osobní či rodinný život. Jak na cestě vrcholového řízení a naplňování cílů společnosti nepřeletět ten svůj. Jak hořet a nevyhořet. A jak uřídit nejen sebe, ale i stres. A v prvé řadě, jak se obklopit těmi správnými lidmi a vést je nově. O tom je novodobý leadership coaching.

Chuť na sobě pracovat jsem neztratila!
Dlouho byla považována za statistickou chybu českého ženského golfu. Proč? Velmi dlouho byla jediná, kdo se díky talentu a píli prosadil v evropském a částečně i ve světovém měřítku. KLÁRA SPILKOVÁ je ve svých 27 letech stále nejlepší tuzemskou golfistkou, ale na paty jí stále razantněji šlapou mladé Češky.

Luxus uprostřed hor
Bydlet uprostřed vysokých hor, přitom obklopen pohodlím a luxusem, užívat se nejen sportovního vyžití, které nabízejí zasněžené svahy, ale třeba i vynikající kuchyni a nejmodernější trendy wellness, a to vše v jedinečném a neopakovatelném prostředí. Za takovým zážitkem nemusíte jezdit do Alp, protože jej dokáže nabídnout i Česko. Zde je několik tipů na tato úžasná místa.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz