CEO - 3/2023

149 Kč / časopis
Skladem

Kam a do čeho investovat? To je v současné době, kdy se už delší dobu potýkáme s vysokou inflací, otázka tzv. za milion. Ten, kdo na ni najde odpo­věď bude vítězem, od kterého se budeme všichni učit. Možností je celá řada. Jednou z nich může být i umění, což určitě zjistíte při čtení skvělého rozhovoru s Jakubem Kodlem, nejmladším zástup­cem rodiny s dlouhou sběratelskou a mecenášskou historií. Samozřejmě, investice to není pro každého. Do čeho se však vyplatí investovat je bezesporu rozvoj. A to jak ten osobní, tak i ten byznysový. Každá krize, i ta současná ekonomická, totiž přináší příležitosti a ti, co jich využijí, získají náskok. Ten můžete získat i s novým číslem magazínu CEO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co najdete v aktuální čísle?

ZÁJEM O SOUDOBÉ UMĚNÍ STOUPÁ
Naším cílem je podpořit české současné umělce tak, aby dosáhli světové úrovně. Jakub Kodl, nejmladší zástupce rodiny s dlouhou sběratelskou a mecenášskou historií, představuje Kodl Contemporary, a právě probíhající Letní výtvarný salon.

UDRŽITELNOSTÍ SE V ČESKU ZABÝVÁ VĚTŠINA VELKÝCH I MALÝCH FIREM
Pro 83 procent firem v tuzemsku je udržitelnost téma, kterým se aktivně zabývají. Nejaktivnější v přístupu k udržitelnosti jsou velké firmy s výrobním provozem. Naopak malé firmy často brzdí nedostatek financování a personálu.

ČESKO JE PRO INVESTICE ZE ZAHRANIČÍ ATRAKTIVNÍ
Česko je pro podnikatele příchozí ze zahraničí srozumitelnější než státy více na západ, říká Eduard Malyarchuk, majitel společnosti NAWI Europe.

 

DESIGN JE NAŠE ŠANCE

Přední český architekt Vít Máslo založil své první studio v roce 1991. Od roku 1997 spoluvlastní architektonickou kancelář CMC architects s americkým architektem Davidem Chisholmem. od té doby se podle jejich návrhů postavily desítky rodinných domů a kancelářských budov a bytových domů, nejvíc v pražských Holešovicích, kde léta pracuje i bydlí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz